صفحه اصلي تماس با ما سايت هاي مرتبط نقشه سايت English


پنجمین کنفرانس تجهیزات دوار در صنایع نفت و نیرو برگزار شد

پنجمین کنفرانس تجهیزات دوار در صنایع نفت و نیرو با حضور مهندس عباس شعری مقدم مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مهندس هوشنگ فلاحتیان معاون محترم وزیر نیرو در امور برق و انرژی، دکتر محمدرضا مقدم معاون محترم وزیر نفت در امور پژوهش و فناوری و مدیران ارشد صنایع نفت و نیرو در روزهای 1 و 2 بهمن ماه 1392 برگزار شد.

با ٥ میلیارد ریال صرفه جویی یک دستگاه کمپرسور گازی در شرکت نفت و گاز مارون بازسازی و راه اندازی شد

اهواز _ شانا _ گروه نفت: رئیس اداره نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از بازسازی و راه اندازی کامل یک دستگاه کمپرسور گازی در ایستگاه تقویت فشار گاز "مارون یک" خبر داد.
به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفت خیز جنوب، افشین آریا گفت: این موفقیت پس از ساخت قطعات کلیدی از جمله نشت بند گازی، قطعات توربین و پمپ، نصب و راه اندازی سامانه PLC محقق شد و با توجه به اهمیت گازهای مرحله چهارم (گازهای غنی) از نظر درآمد زایی و حفظ محیط زیست، بازسازی و راه اندازی کمپرسور گازی در شرکت نفت و گاز مارون در دستور کار قرار گرفت.

تعمیر اساسی و راه اندازی دو دستگاه توربین گازی در شرکت نفت و گاز آغاجاری

تعمیر اساسی ( اورهال) و راه اندازی دو دستگاه توربین گازی واحد بهره برداری رگ سفید یک در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با استفاده از توانمندی ها و امکانات داخلی با موفقیت انجام شد.
در مناطق نفت خیز جنوب تعمیرات این توربین ها با همیاری و همکاری کارشناسان این شرکت و شرکت خدمات مهندسی توربین جنوب در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گرفت.

٢٠٠ دستگاه توربوکمپرسور از سوی شرکت های داخلی تامین می شود

رئیس امور خودکفایی شرکت ملی گاز ایران گفت: ٢٠٠ دستگاه توبوکمپرسور مورد نیاز صنعت گاز از طریق دو شرکت داخلی با هدف انتقال تکنولوژی و داخلی سازی آن در هنگام تحویل توبوکمرسورها تامین می شود. جعفر زکی زاده هدف از انعقاد این قرارداد را انتقال تکنولوژی و داخلی سازی آن در هنگام تحویل توبوکمرسورها،اظهار داشت: بر اساس این قرارداد ساخت ١٠٠ دستگاه با شرکت توربو کمپرسور نفت (otc) و ١٠٠ دستگاه با شرکت مپنا خواهد بود.

صرفه‌جویی ٢ هزار و ٧٥٠ میلیارد ریالی شرکت توربین جنوب در تعمیر تجهیزات اساسی

مدیرعامل شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب از صرفه‌جویی ٢ هزار و ٧٥٠ میلیارد ریالی در تعمیر و بازسازی قطعات تجهیزات فرآیندی طی یک سال اخیر خبر داد. مهندس عبدالامیر حویزاوی در گفت و گو با خبرنگار شانا در مناطق نفت خیز جنوب، اظهار کرد: این میزان صرفه‌جویی در تعمیر و بازسازی ٩٧ قلم قطعات انواع توربین های گازی در کارگاه مرکزی آغاجاری این شرکت حاصل شده است.

قرارداد ساخت نخستین توربین گازی سولار سنتار در کشور امضا شد

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قرارداد ساخت نخستین توربین گازی سولار سنتار را با بخش خصوصی امضا کرد. این قرارداد که بعد از ظهر یکشنبه ١٢ خرداد با حضور احمد قلعه بانی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، محمدرضا مقدم، معاون وزیر نفت در امور پژوهش و فناوری و حمید بورد، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب امضا شد، شامل دو بخش ساخت و راه اندازی و استند عملکرد است.

پایش آنلاین ارتعاشات تجهیزات دوار پالایشگاه کرمانشاه

اولین پروژه پایش آن لاین ارتعاشات تجهیزات دوار در شرکت پالایش نفت کرمانشاه به بهره برداری رسید. به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت کرمانشاه، با توجه به اهمیت و حساسیت خاص برج خنک کننده در بخش های مختلف واحدهای عملیاتی پالایشگاه، پروژه پایش آن لاین ارتعاشات فن های برج خنک کننده واحد آب و برق و بخار با همکاری پیمانکار داخلی در شرکت پالایش نفت کرمانشاه اجرا و به بهره برداری رسید.

بازسازی و راه اندازی بیش از ٦٠٠ دستگاه توربین و کمپرسور در کارگاه مرکزی آغاجاری

نماینده وزیر نفت و رئیس ستاد طرح ها و پروژه های ویژه وزارت نفت روز سه شنبه (١٧ اردیبهشت) از کارگاه مرکزی شرکت توربین جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری بازدید کرد.

آغاز تعمیرات اساسی ١٨ دستگاه توربین خطوط لوله و مخابرات منطقه اصفهان

پس از حدود پنجاه هزار ساعت کارکرد، تعمیرات اساسی ١٨ دستگاه توربین سولزر خطوط لوله و مخابرات منطقه اصفهان که در مناطقی از خوزستان تا چهارمحال و بختیاری گستردگی دارند، آغاز شد.

نام کاربري

کلمه عبور


فراموشي کلمه عبور
عضويت جديد

برگزار کننده